ZWROT TOWARU

Możecie  Państwo zwrócić towar zakupiony przez internet odstępując od umowy sprzedaży bez podania przyczyny , składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni, licząc od dnia wydania towaru (tj. od dnia odebrania towaru przez konsumenta). Zwracany towar powinien być w stanie niezmienionym zwrócony do sprzedawcy w terminie 14 dni od wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Towar dostarczacie Państwo na własny koszt; koszt ten nie podlega zwrotowi.

"Towar niezmieniony" to taki, który nie nosi żadnych śladów użytkowania wykraczających poza te które są konieczne aby dany towar sprawdzić, przymierzyć.

Art 34 ustawy o prawach konsumenta

4. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, chyba że przedsiębiorca nie poinformował konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zgodnie z wymaganiami art. 12 ust. 1 pkt 9.

Zapakowany starannie produkt/produkty prosimy odesłać na poniższy adres z dopiskiem ZWROT wraz z dowodem zakupu ( paragon lub FV) oraz czytelnie wypełnionym formularzem zwrotu który jest

Pobierz formularz odstąpienia od umowy klikając tutaj: print-icon.png 

Adres do wysyłki zwracanego towaru:

Centrum Komunijne MADOMI

ul.Wierzbowa 12A

42-216 Częstochowa

Pieniądze za otrzymany towar zwracane są w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przez nas przesyłki.

Prosimy o staranne pakowanie zwracanego towaru w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem podczas transportu. Wianki komunijne, obuwie należy odsyłać w dodatkowym twardym kartonie. Towar uszkodzony podczas transportu w wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia przesyłki przez Klienta nie podlega zwrotowi.

Nie przyjmujemy przesyłek odesłanych do nas za pobraniem lub na koszt odbiorcy.

WYMIANA TOWARU - WSTRZYMANA WYMIANA --> TYLKO ZWROT TOWARU

Możecie  Państwo wymienić towar zakupiony przez internet w terminie 14 dni, licząc od dnia wydania towaru (tj. od dnia odebrania towaru przez konsumenta). Wymieniany towar powinien być w stanie niezmienionym zwrócony do sprzedawcy w celu jego wymiany na inny, wcześniej uzgodniony telefonicznie (tel. +48 695153052) lub za pomocą wiadomości e-mail (sklep@komunia.pl). 

Zapakowany starannie produkt/produkty prosimy odesłać na poniższy adres z dopiskiem WYMIANA wraz z dowodem zakupu ( paragon lub FV) oraz kartę zamówienia na której należy napisać na jaki produkt mamy wymienić. Nowy towar dostarczymy do Państwa za pomocą firmy kurierskiej która pobierze opłatę zwrotną w kwocie 13zł.

Centrum Komunijne MADOMI

ul.Wierzbowa 12A

42-216 Częstochowa

Prosimy o staranne zapakowanie zwracanego towaru w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem podczas transportu. Wianki komunijne, obuwie należy odsyłać w dodatkowym twardym kartonie. Towar uszkodzony podczas transportu w wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia przesyłki przez Klienta nie podlega zwrotowi i wymianie.

Nie przyjmujemy przesyłek odesłanych do nas za pobraniem lub na koszt odbiorcy.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: